Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Zestawy prezentowe z alkoholem
Zestawy prezentowe z alkoholem

Zestawy prezentowe z alkoholem

Dobrze dobrane prezenty dla partnerów biznesowych kształtują i pozytywnie wpływają na przyszłe relacje, decyzje biznesowe i atmosferę w miejscu pracy. Prezenty takie warto traktować jako inwestycję i pomoc w realizacji zamierzonych celów biznesowych.  Partnerzy biznesowi stanowią o rozwoju firmy, a także o jej sukcesach, a wręczenie im upominków to bardzo dobry sposób na wyrażenie wdzięczności, szacunku i uznania.

Udana współpraca, zakończenie wspólnego projektu, a może wprowadzenie nowego produktu na rynek? Istnieje dużo powodów, dla których warto podziękować partnerowi biznesowemu i wręczyć mu ekskluzywny kosz prezentowy. Każdy z nich z pewnością doceni zalety wręczania upominków branżowych. W końcu stały się one w biznesie już tradycją. Jednak ich wybór powinien być zawsze dobrze przemyślany!

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, warto przeanalizować daną relację z partnerem biznesowym. Niewłaściwie dobrany upominek może pogorszyć relacje biznesowe, a nawet zakończyć dotychczasową współpracę, dlatego nie może być on zbyt osobisty, zbyt drogi, ani zbyt tani. Pamiętaj, że wybór sprawdzonych upominków jest bezpieczny i nie narazi Cię na niezręczność!

Dlaczego warto postawić na zestaw prezentowy z alkoholem?

Wybór prezentu dla wspólnika w ramach podziękowania i wdzięczności może okazać się dość trudny, dlatego warto postawić na coś uniwersalnego, np. wykwintny alkohol, zwłaszcza regionalny lub wyjątkowo ekskluzywny. Dobrej klasy trunek od lat uznawany jest za najlepszy prezent dla współpracownika, szefa czy partnera biznesowego. Może to być wysokogatunkowe whisky, koniak, rum lub eleganckie wytrawne wino. Alkohol na prezent firmowy jest bardzo klasycznym, eleganckim i zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Może być on zapakowany w drewnianą skrzynkę z grawerem, np. logo firmy. W takiej skrzyni może się znaleźć dodatkowo karafka, korkociąg lub zestaw do wina.

Innym rozwiązaniem jest uniwersalny, ale ekskluzywny zestaw prezentowy z winem lub whisky. W takim zestawie najczęściej znajdują się produkty gourmet food, czyli wysokiej klasy alkohol, praliny, trufle, włoskie ciasteczka, pyszne konfitury, miody czy zestawy aromatycznych herbat lub kaw. Taki zestaw prezentowy możesz wręczyć w personalizowanej drewnianej skrzyni wypełnionej siankiem, eleganckim wiklinowym koszu lub pudełku. Skrzynia lub pudełko mogą dodatkowo posłużyć obdarowanej osobie jako schowek na biżuterię, dokumenty czy zdjęcia, a logo na nich umieszczone będzie za każdym razem przypominało tej osobie o firmie. Taki zestaw prezentowy z pewnością zostanie na długo zapamiętany, a także pozwoli ocieplić relacje firmowe i pomóc w przyszłych interesach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium