Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Co zrobić ze skrzynką drewnianą?
Co zrobić ze skrzynką drewnianą?

Co zrobić ze skrzynką drewnianą?

Kiedy zaczynaliśmy działalność, wiedzieliśmy, że chcielibyśmy, aby nasze opakowania na prezenty były wielokrotnego użytku. Nie chcieliśmy, aby były czymś, co wyrzucacie do kosza, ale czymś co pozostanie z Wami na dłużej. Jeśli otrzymałeś jeden (lub więcej) z naszych drewnianych pamiątek, być może zapytałeś: "co mam z tym zrobić?" Możliwe, że znalazłeś sposób na wykorzystanie go do przechowywania, ale chcieliśmy podzielić się kilkoma pomysłami i projektami DIY, aby zainspirować tych, którzy wciąż szukają idealnego pomysłu. 

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w naszych skrzynkach prezentowych, które są przyjazne dla środowiska i jak najbardziej etyczne. Mówiąc to, oczywiście chcemy, aby nasze drewniane skrzynie były dobrze wykorzystane - w końcu są częścią Waszego prezentu! Wszystkie są wyposażone w przesuwane pokrywy, są trwałe i stanowią zasadniczo puste płótno do twórczych projektów. Możliwości ponownego wykorzystania pudełek jest nieograniczona, ale oto niektóre z naszych ulubionych sposobów:

  • PÓŁKI ŚCIENNE

To znaczy, kto nie lubi dobrej półki ściennej? Jeśli masz więcej niż jedną skrzynkę, możesz ustawić je jedną na drugą, aby stworzyć artystyczne i funkcjonalne półki. Nawet jeśli masz tylko jedną, powiąż ją z pewnymi dziełami sztuki, a otrzymasz trójwymiarowy projekt. Zalecamy pomalowanie pudełka na dowolny kolor, który sprawi, że będziesz szczęśliwy, a następnie przybij go do ściany. Uwielbiamy kiedy są wypełnione książkami, oprawionymi zdjęciami i / lub doniczką z sukulentem. Są również super pomysłem, aby wykorzystać je w pokoju dla dzieci. 

  • PUDEŁKO DO PRZECHOWYWANIA

Potrzebujesz miejsca do przechowywania kartek z przepisami, wstążek, zdjęć dzieci i pamiątek lub kartek z życzeniami... lista jest długa? Rozmiar i głębokość naszych pudełek doskonale nadaje się do przechowywania takich przedmiotów. Skrzynkę udekoruj na zewnątrz farbą lub markerami, abyś wiedział, co jest w środku i schowaj w nią skarby. 

  • SKRZYNKA NA ZIOŁA LUB KWIATY

Jednym z bardziej niesamowitych pomysłów jest użycie pudełka do stworzenia ogrodu. Udaj się do lokalnej szkółki i kup kilka różnych rodzajów sukulentów lub ziół. Następnie możesz pomalować skrzynkę, ale zupełnie nie jest konieczne! W przypadku drenażu zalecamy wiercenie kilku otworów w dolnej ścianie skrzynki. Dodaj ziemię, włóż rośliny i ciesz się Twoim własnym ogrodem!

  • PODARUJ NA PREZENT

Nie ma absolutnie nic złego w podarowaniu skrzynki komuś bliskiemu! Wypełnij ją słodyczami, herbatką, konfiturką i gotowe! Możesz być naprawdę kreatywny lub po prostu przewiązać je wstążką i pozwolić, by pudełko stało się niezapomnianym prezentem.

  • PRZECHOWYWANIE AKCESORIÓW

Nasze pudełka prezentowe świetnie nadają się do przechowywania muszek, kredek, biżuterii, rękawiczek, szalików lub wszystkiego, co zmieści się w środku. Niektóre z tych akcesoriów, których rzadko używamy i których nigdy nie znajdziemy, zawsze będą miały swoje miejsce ;)

Mam nadzieję, że te porady i projekty dla majsterkowiczów przydały się do ponownego wykorzystania pudełek prezentowych Gourmet Gift. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium