Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Funkcjonowanie naszej firmy
Funkcjonowanie firmy do 25 marca

Szanowni Klienci,
Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne w Polsce związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa, że uważnie obserwujemy rozwój sytuacji, aby ograniczyć potencjalny wpływ tej epidemii na naszych Pracowników i Klientów.
Ściśle przestrzegamy wytycznych Ministerstwa Zdrowia, maksymalnie ograniczając kontakty zarówno wewnętrznie, jak również kontakty zewnętrzne z Klientami i Dostawcami.
Z uwagi na obecną sytuację, od dziś do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych zamówionych produktów, natomiast w dalszym ciągu zamówienia można składać przez nasz sklep internetowy oraz w sposób mailowy lub telefoniczny.
Ponadto, nie tylko w obliczu koronawirusa, ale również na co dzień nasz personel ściśle przestrzega zasad higieny i stosuje środki dezynfekujące.
Na ten moment wpływ na naszą działalność w Polsce jest minimalny i nadal jesteśmy w pełni gotowi do obsługi naszych Klientów na najwyższym możliwym poziomie.

 

Ponadto uruchomiliśmy sprzedaż pojedynczych towarów spożywczych, które posiadamy w magazynie. Zamówienia takie realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów: Delikatesy


W przypadku jakichkolwiek zmian sytuacji, będziemy informować Państwa na bieżąco.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium