Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Wygrana w konkursie
Wygrana w konkursie
Kilka dni temu został rozstrzygnięty konkursu Super Gift 2021, organizowany przez OOH magazine. A my brałyśmy udział w tym konkursie. I wiecie co?
Nasza marka zajęła 3 miejsce w kategorii GIFT BOX -boxy prezentowe. Radość 20/10. Nasze pudełka a tym samym nasza praca zostały docenione i naprawdę jest nam bardzooo miło.
czytaj całość »
Podziękowania w biznesie – jak dziękować?
Podziękowania w biznesie – jak dziękować?

W biznesie liczy się profesjonalizm i kultura, dlatego podziękowania powinny być mniej czułe i wylewne niż te, które składa się w życiu osobistym. W firmach cenione są takie cechy jak: racjonalizm, powaga oraz samokontrola, dlatego dobrze jest unikać nadmiernego okazywania emocji. 

czytaj całość »
Wywiad w OOH Magazine
Wywiad w OOH Magazine

Gourmet Gift to my. Jeśli chcecie dowiedzieć się skąd wziął się pomysł na naszą markę, czym kierujemy się w prowadzeniu biznesu i w tworzeniu dla Was różnych wariantów pudełek prezentowych, zapraszamy do przeczytania rozmowy z nami w najnowszym wydaniu OOH magazine!

czytaj całość »
Jak i dlaczego warto okazywać wdzięczność?
Jak i dlaczego warto okazywać wdzięczność?

W życiu warto dziękować, ponieważ każdy z nas lubi być doceniany. Słowo dziękuje nic nie kosztuje, a może uskrzydlić nie jedną osobę! Podziękować możesz za pomoc, przysługę, dobrą radę albo za to, że ktoś poświęcił Ci czas. Takie słowa pozytywnie działają na samopoczucie drugiej osoby oraz poczucie własnej wartości. Bycie wdzięcznym jest wystarczającym dowodem dla kogoś, że to, co robi, ma sens. Wdzięczności uczysz się już od najmłodszych lat! Rodzice uczą swoje pociechy, aby dziękować za każdy otrzymany prezent, miłe słowo, czy ciężką pracę nauczyciela. Zachęcają też swoje dzieci do witania ludzi w windzie czy w sklepie. Pamiętaj, że jeśli sam praktykujesz wdzięczność i jesteś dobry dla świata, to pozytywna energia wróci do Ciebie z podwójną mocą!

czytaj całość »
Kosze świąteczne dla firm
Kosze świąteczne dla firm

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań rodzinnych, wspólnego świętowania, ale też prezentów. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się kupić kosze świąteczne na prezent dla najbliższych i nie bez powodu. Jeśli wciąż nie rozumieją Państwo tego fenomenu, to poniżej podajemy trzy powody, dla których warto rozważyć tę opcję na poważnie.

czytaj całość »
Okazje do wspólnego świętowania w firmie
Okazje do wspólnego świętowania w firmie

Każda okazja jest dobra do tego, aby zorganizować imprezę firmową i podziękować współpracownikom oraz partnerom biznesowym za ciężką pracę i lojalność wobec firmy. Wspólne celebrowanie ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, gdyż pozwala pogłębić poczucie przynależności do firmy i choć na krótki czas oderwać się od pracy. W tym artykule przedstawimy krótki przegląd okazji, które często są świętowane w przedsiębiorstwach.

czytaj całość »
Zostań w domu i wyślij bliskim wyjątkowy kosz prezentowy!
Zostań w domu i wyślij bliskim wyjątkowy kosz prezentowy!

Koronawirus opanował cały świat i sprawił, że wiele firm przeszło na pracę zdalną, dzieci uczą się w domach, kontakty międzyludzkie są ograniczone, a podróże zagraniczne utrudnione lub w ogóle niemożliwe. Wiele z nas spędza święta, rocznice, urodziny czy imieniny z daleka od bliskich, gdyż zachowanie dystansu to najlepszy sposób na okazanie im troski. 

czytaj całość »
Pudełka prezentowe z logo firmy. Dlaczego warto personalizować prezenty?
Pudełka prezentowe z logo firmy. Dlaczego warto personalizować prezenty?

Każdy z nas lubi dawać i otrzymywać prezenty, a obdarowywanie kontrahentów, pracowników i partnerów biznesowych prezentami w ramach podziękowań lub upominków okolicznościowych pozwala nie tylko ocieplić atmosferę, ale również wzmocnić więzi w firmie. Jeśli jednak chcesz, aby Twój prezent zrobił dobre wrażenie, zadbaj nie tylko o jego zawartość, ale również o jego opakowanie. Każdy prezent potrzebuje estetycznego opakowania, które będzie się dobrze prezentowało.

czytaj całość »
Świąteczne upominki dla pracowników i klientów
Świąteczne upominki dla pracowników i klientów

Wielkanoc i Boże Narodzenie to święta, w których pamiętamy nie tylko o bliskich, ale o pracownikach i klientach firmy. Jest to wyjątkowy okres, kiedy oprócz kartki z życzeniami, warto wręczyć także słodki upominek, który zapadnie na długo w pamięci obdarowanego i umili mu przedświąteczny czas. Obdarowywanie pracowników i klientów upominkami coraz częściej wpisuje się w politykę działania małych i większych firm.

czytaj całość »
Pudełka na prezenty
Pudełka na prezenty

Prezenty i imprezy firmowe, wydarzenia branżowe i relacje z partnerami, dostawcami i podwykonawcami zawsze odgrywały istotną rolę w prowadzeniu biznesu. Jest to tak samo prawdziwe, jeśli nie bardziej istotne w czasach pandemii. Jednocześnie nasze możliwości bezpośredniego spotkania i interakcji międzyludzkich zostały mocno ograniczone. Tym większe znaczenie zyskują w takich warunkach inne formy podtrzymywania relacji, okazywania uwagi i życzliwości. Wiele firm oferujących pudełka na prezenty o profilu b2b staje teraz przed nowymi wyzwaniami gdyż pandemia przyspieszyła rozwój tego rynku i zwiększyła konkurencję. Tu może pomóc nasze długoletnie doświadczenie w tworzeniu niezwykłych, niepowtarzalnych opakowań doskonałej jakości. Oferujemy duży wybór pudełek na prezenty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy nie tylko o wysoki standard produktów ale też o duże stany magazynowe, które skutecznie skracają czas realizacji zamówień.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium