Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Oryginalne prezenty firmowe
Oryginalne pomysły na prezenty firmowe

Wręczanie upominków w biznesie jest niezwykle miłe, a w dodatku pozwala kształtować wizerunek firmy. Prezenty biznesowe należy traktować jako inwestycję w pozytywne relacje. Ich wręczanie to świetna okazja do podtrzymania lub ocieplenia relacji i wzmocnienia więzi. Upominki można wręczać pracownikom, klientom czy partnerom biznesowym na różne okazje. Jest to także idealny sposób na promocję firmy.

Problem poszukiwania pomysłów na prezent biznesowy pojawia się zwykle przed świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, kiedy to zwyczajowo składa się życzenia i wymienia upominkami z klientami, kontrahentami i współpracownikami. To właśnie relacje z klientami lub kontrahentami w dużej mierze określają, na jaki prezent firma może sobie pozwolić. Liczy się oczywiście wyczucie smaku i gustu.

Większość z nas myśląc o pomysłach na prezenty firmowe, ma w głowie elegancki długopis, pióro, kalendarz, kubek czy alkohol. Warto jednak rozszerzyć tę listę o inne rozwiązania. Upominek biznesowy nie powinien być kłopotliwy dla obdarowanego, np. zbyt ciężki, zbyt osobisty czy bardzo drogi. Dobrym pomysłem na prezent dla partnerów biznesowych będą z pewnością eleganckie kosze prezentowe z alkoholem i słodyczami. Sprawdź dlaczego!

Ekskluzywne kosze prezentowe dla firm

Ekskluzywny kosz prezentowy z alkoholem i słodkościami to bardzo stylowy i oryginalny prezent na każdą okoliczność – nie tylko święta Bożego Narodzenia. Może być on również wręczony z okazji udanego projektu, urodzin, jubileuszu założenia firmy, zakończenia współpracy czy awansu. Taki prezent na pewno zrobi na obdarowanym wrażenie. Sprawdzi się on szczególnie wtedy, gdy nie masz czasu na chodzenie po sklepach i szukanie idealnego upominku. Taki kosz możesz zamówić nawet przez internet i wysłać bezpośrednio do odbiorcy. Mogą się w nim znaleźć produkty gourmet food, czyli wysokiej klasy alkohole (np. whisky, brandy, koniak, rum) praliny, trufle, pyszne konfitury i miody czy zestawy aromatycznych herbat lub kaw.

Branding kosza prezentowego

Dobrą alternatywą dla wiklinowego kosza będzie eleganckie pudełko lub drewniana skrzynka z logo firmy! Upominek podarowany w tak gustownym opakowaniu ucieszy obdarowanego podwójnie. Takie opakowanie z własnym nadrukiem może posłużyć później jako schowek na dokumenty, biżuterię, pojemnik na owoce, przyprawy, herbaty czy kawy.

Niesamowite wrażenie na odbiorcy zrobi także opcja dostosowywania i brandingu opakowania prezentowego, która daje wspaniałe możliwości personalizacji upominków firmowych. Dzięki niej możesz do prezentu dołączyć artykuły promocyjne, np. pendrive’y, kalendarze, długopisy, notesy czy kubki, spersonalizować pudełka lub skrzynki logiem firmy, dowolną grafiką czy wydrukować kartki lub bileciki z życzeniami.

Dobrym pomysłem jest także wydrukowanie wstążki z logo firmy lub przygotowanie spersonalizowanej bibuły, którą zostaną owinięte produkty wewnątrz pudełka prezentowego. Za sprawą spersonalizowanych upominków firmowych możesz zwiększyć dodatkowo świadomość marki wśród odbiorców. Jak widzisz, istnieje szeroka gama kreatywnych pomysłów na prezent, które mogą wyróżnić Twoją firmę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium