Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Okazje do wspólnego świętowania w firmie
Okazje do wspólnego świętowania w firmie

Okazje do wspólnego świętowania w firmie

Każda okazja jest dobra do tego, aby zorganizować imprezę firmową i podziękować współpracownikom oraz partnerom biznesowym za ciężką pracę i lojalność wobec firmy. Wspólne celebrowanie ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, gdyż pozwala pogłębić poczucie przynależności do firmy i choć na krótki czas oderwać się od pracy. W tym artykule przedstawimy krótki przegląd okazji, które często są świętowane w przedsiębiorstwach.

Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc

Boże Narodzenie i Wielkanoc to czas odpoczynku, radości i bliskości nie tylko z rodziną, ale również z pracownikami. Jest to czas, w którym możemy podziękować pracownikom i partnerom biznesowym za dotychczasową owocną współpracę. Większość przedsiębiorstw organizuje wigilie firmowe, które są okazją do wspólnego świętowania i bliższego poznania współpracowników. W tym dniu obdarowuje się pracowników i kontrahentów małymi upominkami świątecznymi lub bonami, a partnerom biznesowym najczęściej wysyłane są eleganckie zestawy prezentowe pakowane w wiklinowe kosze, pudełka z grubej tektury lub drewniane skrzynie. Bestsellerem wśród takich zestawów jest kosz świąteczny z produktami gourmet food. Najczęściej zawiera on wysokiej klasy alkohol, np. szkocką whisky, nadziewane praliny, trufle, pyszne konfitury, miody oraz zestawy aromatycznych herbat i kaw. Oczywiście istnieje wiele konfiguracji takich koszy! Można je także spersonalizować pod konkretną osobę.

Wielkanoc nie jest tak często świętowana w firmach, jak Święta Bożego Narodzenia. Przed świętami Wielkanocy pracownicy raczej nie spotykają się na wspólnym poczęstunku, tylko składają sobie wspólne życzenia i obdarowywani są małymi słodkimi paczkami z czekoladowymi zającami. Do partnerów biznesowych również wysyłane są zestawy prezentowe nawiązujące do wiosny i nadchodzących świąt. Wielkanoc podobnie jak wigilia, jest dobrym pretekstem do świętowania w firmie. Taka wspólna celebracja może być dobrą okazją do poprawy relacji z zespołem oraz pomiędzy samymi współpracownikami.

Podziękowanie i upominki okolicznościowe

Poza tradycyjnymi świętami jest wiele innych okazji do wspólnego świętowania w firmowym gronie. Są to wszelkie rocznice, jubileusze, awansy i sukcesy, ale również pożegnania odchodzących pracowników. Rekordy sprzedaży czy wprowadzenie nowego produktu na rynek to również powody do radości i podziękowań pracownikom i partnerom biznesowym za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Kosze prezentowe dla firm sprawdzą się tutaj idealnie.

Jubileusz firmy to wydarzenie bardzo szczególne dla założycieli firmy, jej pracowników i partnerów biznesowych. Jest to doskonała okazja do podkreślenia stabilnej pozycji firmy na rynku oraz duży powód do dumy. Jubileusz można obchodzić nie tylko przy okrągłej rocznicy, ale z każdym nowym rokiem owocnej działalności. Jest to także czas podsumowań i podziękowań. Sukces bardzo rzadko jest dziełem jednej osoby. Za sukcesem stoi najczęściej cała masa pracowników, a celebrowanie takich sukcesów zawodowych powoduje, że czują się oni docenieni, odczuwają większą satysfakcję i z chęcią przychodzą do pracy.

Do świąt okolicznościowych obchodzonych w firmach zaliczają się także urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn, Mikołajki, a nawet inne nietypowe święta, np. światowy dzień grafika, dzień szefa czy dzień programisty, który można uczcić wspólną pizzą. Z kolei tłusty czwartek to okazja do słodkiego obżarstwa. Takie wspólne rytuały i świętowanie pełnią ważną rolę w firmie i wpływają na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium