Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa

 Szanowni klienci, ze względu na dużą ilość złożonych zamówień, jesteśmy zmuszeni wstrzymać przyjmowanie nowych zamówień.

O firmie

Kobiety

Kilka słów o nas.

Przede wszystkim jesteśmy producentem koszy prezentowych i wierzymy, że prezenty to forma sztuki, ale dla nas nie wystarczy umieścić ładne rzeczy w pudełku.  Uważamy,  że element wykonawczy jest tak samo ważny jak wygląd. Dlatego nasze produkty wybieramy od najlepszych dostawców, którzy gwarantują świeżość i dobry smak. Ciężko pracujemy, aby nasi klienci byli całkowicie wolni od stresu, wiedząc, że ich prezenty są całkowicie bezpieczne w naszych rękach. Od początku do końca. 

Jesteśmy firmą oferującą pełen zakres usług, specjalizującą się w projektowaniu koszy prezentowych, prezentów na wesela, imprezy firmowe i ważne życiowe wydarzenia.

Dlaczego Gourmet Gift?

Jemy po to, aby przeżyć, to biologiczna konieczność. Jednak ludzie tym różnią się od zwierząt, że ta podstawa jest dla nas ledwie punktem wyjścia. Jedzenie zawsze będzie służyło podtrzymaniu życia, ale może też znaczyć o tyle więcej!

Słowo gourmet pochodzi z języka francuskiego i oznaczało właśnie konesera, smakosza. Jednak z czasem jego zakres znaczenia rozszerzył się też na wszystko, co związane z jedzeniem, które ma być przede wszystkim wysokiej jakości i podane w estetyczny albo wręcz artystyczny sposób. Jedną z kluczowych zasad jest „mniej, ale lepiej”.

Od czasu transformacji 1989 roku Polska wykonała gigantyczny skok cywilizacyjny. Przeszliśmy od wiecznego niedoboru, półek z octem i produktów czekoladopodobnych do obfitości typowej dla innych społeczeństw konsumpcyjnych. Teraz, po czasie znacznie krótszym niż nasi zachodni sąsiedzi, wkraczamy w świat pojęć takich jak minimalizm, jakość nie ilość, slow food. To dużo zmian jak na jedno pokolenie, ale bynajmniej nie pozostajemy w tyle. Warszawa znalazła się w rankingu 10 najbardziej przyjaznych weganom miast na świecie.

My także postanowiliśmy iść z duchem czasu. Wierzymy, że trend inwestowania w mniejsze porcje lepszego jedzenia tylko przybierze na sile. Dlatego oferowane przez nas produkty poddaliśmy ostrej selekcji tak, by zostały tylko te najwyższej jakości.

Wciąż prowadzimy też poszukiwania nowych, nieodkrytych jeszcze smakołyków i rarytasów kulinarnych. Zmieniamy się stale, reagując na potrzeby klientów, ale jednego zawsze możecie być pewni: w naszych koszach prezentowych nie znajdziecie niczego, czego nie zjedlibyśmy sami.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium