Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Kosze świąteczne dla firm
Kosze świąteczne dla firm

Kosze świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań rodzinnych, wspólnego świętowania, ale też prezentów. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się kupić kosze świąteczne na prezent dla najbliższych i nie bez powodu. Jeśli wciąż nie rozumieją Państwo tego fenomenu, to poniżej podajemy trzy powody, dla których warto rozważyć tę opcję na poważnie.

1 – Kosze prezentowe są dla firm, prawda? Nie tylko. 

Przekonanie, że kosze świąteczne to rozwiązanie tylko dla firm dawno przestało być aktualne. Głównie dlatego, że zmienia się rynek tych usług. W przeszłość odchodzą owinięte w folię, niezgrabne paczki wypełnione powszechnie dostępnymi produktami. Prawdziwy, świąteczny kosz upominkowy powinien zawierać oryginalne, luksusowe smakołyki, dostosowane do indywidualnych upodobań obdarowanego. Powinien być okazją do poszerzenia swoich horyzontów smakowych, spróbowania czegoś zazwyczaj niedostępnego. Powinien być doświadczeniem. Oczywiście wciąż pozostaje doskonałym prezentem dla partnerów biznesowych czy cenionych pracowników, ale może być też doskonałą opcją dla najbliższych, którzy cenią sobie te drobne, życiowe przyjemności.

2 – Nie kosze, ale pudełka.

Paradoksalnie samo określenie „kosze świąteczne” staje się mylące, gdy miejsce starych, nieporęcznych paczek owiniętych w szeleszczący celofan zajmują eleganckie pudełka z gustownymi nadrukami lub ekologiczne, drewniane skrzynki. Takiego opakowania nie powstydzi się nikt a obdarowana osoba może je wykorzystać w przyszłości do przechowywania.

3 – Trudno nadążyć za nowościami.

Oczywiście można sobie zadać pytanie: po co mi gotowy kosz świąteczny? Warszawa pełna jest ekskluzywnych cukierni, sklepów z markowym alkoholem i tak dalej. Rzeczywiście, możliwości w dużych miastach są niemal nieograniczone. Tylko, że każde z tych miejsc trzeba odwiedzić, zapoznać się z jego ofertą, wybrać coś albo nie, pojechać do kolejnego, porównywać ceny. Dlaczego poświęcać czas, energię i uwagę na wyszukiwanie prawdziwie oryginalnych produktów, skoro możemy powierzyć to zadanie profesjonalistom? Szczególnie, że kosze na święta często zawierają produkty zazwyczaj niedostępne na polskim rynku. W ten sposób nie ryzykujemy obdarowania kogoś przysmakiem, który wyda mu się pospolity.

Podsumowując: dobrze przygotowane i przemyślane kosze świątecznie uczynią tegoroczne Boże Narodzenie znacznie przyjemniejszym i pełnym owych doświadczeń, a okres przedświąteczny mniej stresującym. Jest to prawdziwe tak samo dla firm jak i dla osób prywatnych.

Sprawdź ofertę paczek świątecznych:

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium