Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Gourmet Gift czyli prezenty dla smakoszy
Gourmet Gift czyli prezenty dla smakoszy

Gourmet Gift czyli prezenty dla smakoszy

Jemy po to, aby przeżyć, to biologiczna konieczność. Jednak ludzie tym różnią się od zwierząt, że ta podstawa jest dla nas ledwie punktem wyjścia. Jedzenie zawsze będzie służyło podtrzymaniu życia, ale może też znaczyć o tyle więcej!

Słowo gourmet pochodzi z języka francuskiego i oznaczało właśnie konesera, smakosza. Jednak z czasem jego zakres znaczenia rozszerzył się też na wszystko, co związane z jedzeniem, które ma być przede wszystkim wysokiej jakości i podane w estetyczny albo wręcz artystyczny sposób. Jedną z kluczowych zasad jest „mniej, ale lepiej”.

Od czasu transformacji 1989 roku Polska wykonała gigantyczny skok cywilizacyjny. Przeszliśmy od wiecznego niedoboru, półek z octem i produktów czekoladopodobnych do obfitości typowej dla innych społeczeństw konsumpcyjnych. Teraz, po czasie znacznie krótszym niż nasi zachodni sąsiedzi, wkraczamy w świat pojęć takich jak minimalizm, jakość nie ilość, slow food. To dużo zmian jak na jedno pokolenie, ale bynajmniej nie pozostajemy w tyle. Warszawa znalazła się w rankingu 10 najbardziej przyjaznych weganom miast na świecie.

My także postanowiliśmy iść z duchem czasu. Wierzymy, że trend inwestowania w mniejsze porcje lepszego jedzenia tylko przybierze na sile. Dlatego oferowane przez nas produkty poddaliśmy ostrej selekcji tak, by zostały tylko te najwyższej jakości.

Wciąż prowadzimy też poszukiwania nowych, nieodkrytych jeszcze smakołyków i rarytasów kulinarnych. Zmieniamy się stale, reagując na potrzeby klientów, ale jednego zawsze możecie być pewni: w naszych koszach prezentowych nie znajdziecie niczego, czego nie zjedlibyśmy sami albo nie dalibyśmy naszym dzieciom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium