Kosze prezentowe i Pudełka na prezent Warszawa
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

Mówi się, że obowiązkiem rodziców jest dzieci wychowywać, a przywilejem dziadków rozpieszczać. Każdy z nas wyniósł pewnie nieco inne wspomnienia z dzieciństwa, jednak zazwyczaj ważną rolę odgrywa w nich jedzenie. Smak lodów w niedzielne popołudnie, drożdżówki babci, cukierki, które dziadek chował na specjalne okazje. Czasem wystarczy odrobina szczególnego aromatu albo wspomnienie konkretnego smaku, by przenieść nas z powrotem w przeszłość.

Dawniej to dorośli, rodzice i dziadkowie, byli dla nas źródłem nowych doświadczeń, przewodnikami objaśniającymi świat. Teraz, po latach, możemy odwdzięczyć się za tę troskę, poświęcony czas i szczęśliwe wspomnienia, możemy poszerzać horyzonty naszych najbliższych.

Specjalnie z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy szczególne zestawy najwyższej jakości łakoci o wyrazistych, interesujących smakach, dzięki którym nasi klienci będą mogli podzielić się ze swoimi bliskimi słodyczą i stworzyć nowe, radosne wspomnienia, czy to przy kruchych ciasteczkach popijanych mocną kawą, czy przy czekoladkach i kieliszku nalewki. Dodatkowo trwałe i ekologiczne opakowania mogą być wykorzystane ponownie i jeszcze długo przypominać o wspólnie spędzonych chwilach. 

Sprawdź prezenty:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium